VERTIKÁLNÍ TURBO SOLÁRIUM- atestované schválené trubice 160w x 48

 

- 19.12.2009 NOVÉ TRUBICE

 

 

Solárium je určeno především zdravým osobám. Osoby trpící kožními nemocemi nebo alergiemi, mohou toto zařízení používat jen po konzultaci s lékařem a dobu aplikace konzultovat s obsluhou. Pokud užíváte léky, poraďte se před opalování opět s lékařem. Některé léky v kombinaci s UV zářením mohou vyvolávat např. alergie. Solárium nesmějí používat osoby, které při opalování na slunci dostávají úpal bez zhnědnutí kůže /fototyp I/ a děti do 16 let.

 
Opalujte se pomalu a pouze 1x týdně.
 
Mezi dvěma opalováními se doporučuje jednodenní pauza a ve stejný den se již nevystavovat ani slunečnímu záření.
 
Dosažené opálení udržíte opalováním se 2x týdně.
 
Doba opalování by měla být dle návodu výrobce max. 10-14 minut.
 
Bezpodmínečně dodržujte max. dobu opalování, 20 minut. Počáteční doba opalování by měla být zvolena dle fototypu kůže a vlastních zkušeností s pobytem na slunci. Na lidi, kteří se na přirozeném slunci neopálí, nepůsobí ani solárium.
 
Před sluněním je třeba odstranit líčidla /jsou k dispozici v kabině/ a kosmetické přípravky, včetně deodorantů a parfémů. Před i po slunění je vhodné použít ochranných krémů schválených pro solária. Při opalování používejte ochranné brýle, které jsou k dispozici v kabině. Při vadě zraku či po operaci očních čoček je nutné použít ochranné brýle vždy.
 
Po opalování potřebuje pleť péči. Použijte vhodný krém po opalování.
 
Při opalování dbejte na řádnou hygienu.
 
 
Solárium vertikální turbo 160W 1 min/7,50 ,-
     
     
  horizontální 100W 1 min/3,50 ,-